49019, г. Днепр,
ул. Академика Белелюбского (бывш. Краснозаводская), 54

Без выходных
с 8:00 до 20:00

49019, г. Днепр,
ул. Академика Белелюбского (бывш. Краснозаводская), 54

Без выходных
с 8:00 до 20:00

Социальные сети

Банківська картка для нового працівника

Банківська картка для нового працівника

Щодо вимоги роботодавця слід зазначити наступне:

Закон України «Про оплату праці» забороняє ❌ обмежувати працівника вільно розпоряджатися своєю заробітною платою (крім окремих випадків, що передбачені законодавством).
▪️Відповідно до вимог Закону України «Про оплату праці» виплата заробітної плати працівникам здійснюється за місцем роботи. І за особистою письмовою згодою 📑 працівника виплата заробітної плати може здійснюватися через установи банків🏦 , поштовими переказами📫 на вказаний ними рахунок (адресу) з обов’язковою оплатою цих послуг за рахунок роботодавця (ст.24).
▪️Крім того, як зазначає Основний Закону України – Конституція України (ст.19) правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.
▪️Таким чином, працівник є власником рахунку в банківській установі і роботодавець не має законних прав примушувати працівника до отримання заробітної плати в певній банківській установі. Саме працівник вирішує, куди він буде отримувати заробітну плату — на зарплатну картку чи на свою особисту картку в будь-якому іншому банку, адже право вибору надано працівнику Законом.
☝️Порада: якщо роботодавець відмовляє у виплаті заробітної плати на особисту картку працівника та затримує виплату заробітної плати, то наполягайте на письмовій відмові з посиланням на законодавство. За затримку виплати заробітної плати роботодавцем передбачена фінансова, адміністративна та кримінальна відповідальність.

2 марта 2021

Экономьте свое время и силы, а груду бумаг мы берем на себя!

Звоните нам по номерам ниже или оставляйте заявку на обратный звонок. Мы проконсультируем Вас и предоставим полный спектр юридических услуг.